Izba Przemysłowo-Handlowa Południowej Wielkopolski

biuro@iphpw.pl

(62) 735 67 49

Jubileusz 30-lecia IPHPW

18 marca 2022 r. odbyła się uroczystość jubileuszu 30-lecia powołania i działalności samorządu gospodarczego w Ostrowie Wielkopolskim

czytaj więcej

IPHPW uhonorowana Odznaką

Ostrowska Izba odznaczona przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego Odznaką honorową "Za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego"

czytaj więcej

Baza Usług Rozwojowych

Baza Usług Rozwojowych to bezpłatne narzędzie, które pozwala wybrać sprawdzone szkolenia, kursy i studia podyplomowe

czytaj więcej

IPHPW uhonorowana Odznaką za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego

18 marca 2022 r., z okazji jubileuszu 30-lecia powołania i działalności, Izba Przemysłowo - Handlowa Południowej Wielkopolski z siedzibą w Ostrowie Wielkopolski, na wniosek Ostrowskiego Klastra Automatyki,  uhonorowana została Odznaką Honorową za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego. Ze strony Izby Odznakę przyjęli z rąk Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego Jacka Bogusławskiego, Prezes Tomasz Adamek oraz Wiceprezes Andrzej Jankowski.

 

Odznaka honorowa „Za zasługi dla województwa wielkopolskiego” to polskie odznaczenie samorządowe przyznawane przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego decyzją Kapituły. Jest najwyższym honorowym wyróżnieniem regionalnym ustanowionym uchwałą nr XXX/469/2000 Sejmiku Województwa Wielkopolskiego z dnia 18 grudnia 2000 roku.

Odznaczenie mające charakter jednostopniowy, jest uznaniem stanowiącym gratyfikację m.in. dla  organizacji społecznych i zawodowych, które całokształtem działalności i realizacją zadań przyczyniły się do gospodarczego i społecznego rozwoju województwa wielkopolskiego.