Izba Przemysłowo-Handlowa Południowej Wielkopolski

biuro@iphpw.pl

(62) 735 67 49

DGCS Open 2019

Zapraszamy na XI. Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w szachach - Ostrów Wielkopolski 4 października 2019

czytaj więcej

Zostań GAZELĄ BIZNESU

Dołącz do najlepszych małych i średnich firm w Polsce. Zgłoś firmę do 20. edycji rankingu Gazele Biznesu.

czytaj więcej

CHINA - ASEAN EXPO

Zaproszenie do zaprezentowania się w Polskim Pawilonie Narodowym podczas targów CHINA - ASEAN EXPO

czytaj więcej

Targi CHINA-ASEAN EXPO

Krajowa Izba Gospodarcza zaprasza firmy zainteresowane ekspansją na rynek chiński, oraz inne rynki azjatyckie, do zaprezentowania się w Polskim Pawilonie Narodowym podczas wielobranżowych targów CHINA-ASEAN EXPO. CAEXPO to prestiżowa impreza, organizowana przez władze Chin. Polska, jako pierwsze państwo spoza Azji, otrzymała tytuł kraju partnerskiego targów. Organizatorzy oferują polskim wystawcom 20 bezpłatnych stoisk.

Polski Pawilon Narodowy, oraz misja gospodarcza, odbędą się w dniach 20-23 września 2019 r. Realizowane są w ramach promocji Marki Polskiej Gospodarki na zlecenie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Targi CAEXPO to coroczne prestiżowe wydarzenie, organizowane przez rząd Chińskiej Republiki Ludowej oraz państwa członkowskie ASEAN w Nanning (stolica regionu autonomicznego Guangxi Zhuang). Jako jedno z najważniejszych wydarzeń targowych w Chinach gościło do tej pory 67 przywódców z Chin i państw ASEAN oraz 660 000 wystawców. Wydarzenie cieszy się także popularnością wśród przedstawicieli biznesu z państw spoza regionu.

W celu promocji współpracy pomiędzy Chinami, państwami ASEAN i innymi krajami tzw. „Pasa i Szlaku”, organizatorzy od 2014 roku zapraszają do udziału w targach państwa spoza ASEAN. Polska jest pierwszym spoza Azji zaproszonym do udziału jako kraj partnerski.

W targach weźmie udział polska delegacja rządowa, na której czele stanie Sekretarz Stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii; omawiany jest  również udziału członków kierownictwa innych resortów i urzędów administracji centralnej

Możliwości dla polskich firm:

Polska będzie krajem partnerskim targów, co dla firm z naszego kraju wiązać się będzie z szeregiem korzyści. Organizatorzy CAEXPO oferują polskim wystawcom:

  • 20 bezpłatnych standardowych stoisk o wymiarach 3m x 3m (9m.kw.),
  • wsparcie we wszelkich formalnościach związanych z odprawą celną eksponatów (w tym np. żywności),
  • pomoc w nawiązywaniu kontaktów b2b między firmami polskimi a chińskimi,
  • aranżację spotkań z potencjalnymi chińskimi partnerami jeszcze przed rozpoczęciem targów.

Firmy uczestniczące w misji na targi CAEXPO pokrywają jedynie koszty związane z transferem i pobytem w Chinach (przelot, hotel, transport lokalny, wiza, wyżywienie).

Całkowity koszt przelotu i pobytu jednego przedstawiciela Firmy wynosi 9.500,- zł netto.

 REJESTRACJA

Zgłoszenia i informacje:
Biuro Współpracy z Zagranicą

Maria Nowakowska
tel: 22 630 97 83
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katarzyna Kaniewska
tel: 22 630 97 07
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.