Izba Przemysłowo-Handlowa Południowej Wielkopolski

biuro@iphpw.pl

(62) 735 67 49

JEREMIE 2 dla MŚP

Zachęcamy do zapoznania się z produktami finansowymi dla sektora MŚP w ramach instrumentu unijnego JEREMIE 2.

czytaj więcej

Kolejne udogodnienia PARP

PARP wprowadza kolejne udogodnienia korzystne dla beneficjentów, w projektach dotyczących umiędzynarodowienia działalności biznesowej.

czytaj więcej

Pożyczka płynnościowa dla firm

Pożyczka Płynnościowa to instrument, którym warto się zainteresować. Z pożyczki można sfinansować koszty bieżącej działalności i kapitał obrotowy.

czytaj więcej

Równość szans w zatrudnieniu

Pracodawco, zatrudniasz 10-49 osób na podstawie umowy o pracę, z branż: usługowej, handlowej, przemysłowej, budowlanej? Przygotuj się do wypełnienia obowiązków dotyczących równego traktowania w zatrudnieniu wynikających z przepisów Kodeksu pracy.
 
Właśnie trwa rekrutacja do ogólnopolskiego projektu „Work & Life Balance Hub. Wszystkie działania w tym projekcie mają na celu wzmocnienie stosowania zasady równości szans płci w zakresie dostępu do zatrudnienia i rozwoju kariery tak, aby każda firma zwiększała swoją efektywność i konkurencyjność na rynku poprzez wykorzystanie różnorodności kapitału ludzkiego.

Jako uczestnik bezpłatnego 2- dniowego szkolenia wyjazdowego Firma  zdobędzie wiedzę i praktyczne doświadczenie z tematyki równościowej zgodnie ze zmianą w przepisach prawnych z dnia 07 września 2019 r.

Dzięki udziałowi w szkoleniu Firma uzyska wiedzę na temat przeciwdziałania dyskryminacji, molestowaniu oraz mobbingowi w miejscu pracy, oraz

  • otrzymają gotowe wskazówki co robić w przypadku wystąpienia takich zjawisk,
  • zmniejszą rotację osób zatrudnionych oraz zwiększą zaufanie zespołu poprzez wprowadzenie elementów Work and Life Balance (godzenie życia zawodowego z życiem prywatnym),
  • zbudują wizerunek atrakcyjnego pracodawcy,
  • zwiększą zasięg ogłoszeń o pracę,
  • przyciągną najlepszych pracowników.

Pełen zakres działań  jest dostosowany indywidualnie do potrzeb uczestników.

Liczba miejsc na bezpłatnych szkoleniach jest ograniczona. W szkoleniach może wziąć udział około 20 małych firm z każdego województwa. O przyjęciu do projektu zdecyduje ocena formularza rekrutacyjnego oraz kolejność zgłoszeń.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie i wysłanie  formularza dostępnego tutaj.

UWAGA!!!

Realizacja szkoleń dla przedsiębiorców planowana jest jesienią 2020 roku!

Więcej informacji można uzyskać: 

  • dzwoniąc pod numer telefonu: 600 961 575 lub 603 929 766 
  • pisząc na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • na stronie: wlbh.pl

Facebook: https://www.facebook.com/WLBH-326851764600678/

 Zapraszamy do udziału!