Na czym polega giełda kooperacyjna?
Giełda kooperacyjna to seria dwustronnych, wcześniej umówionych ok. 20-minutowych spotkań między przedstawicielami firm i instytucji z różnych krajów. Uczestnicy giełdy reprezentują te same lub zbliżone branże i są zainteresowani nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.
Dla kogo?
Giełda adresowana jest do firm oferujących lub poszukujących rozwiązań z takich dziedzin jak automatyka, materiały, obróbka metalu, elektronika, IT dla przemysłu itd. Już teraz możecie zapoznać się z profilami uczestników i sprawdzić, jakiej współpracy poszukują. Pamiętajcie, że katalog uczestników aktualizowany jest na bieżąco!
Jak to działa?
- Uczestnicy giełdy dokonują rejestracji wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na głównej stronie giełdy, najpóźniej do 4 października 2020 r. Im szybciej dokonacie rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie mogła zapoznać się z Waszą ofertą.
- Podczas rejestracji należy wskazać dni, w których uczestnik planuje wziąć udział w spotkaniach. Ustawienia te można później modyfikować, ale trzeba zaznaczyć co najmniej jeden przedział, by profil został zaakceptowany i dawał możliwość umawiania spotkań.
- Należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać.
- Po zatwierdzeniu profilu, pojawia się on w katalogu online.
- Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć rozmowy.
- W dniach 5-7 października 2020 r. na platformie b2match (tej samej, na której odbywa się rejestracja) odbędą się rozmowy zgodnie z indywidualnymi harmonogramami. Każdy uczestnik będzie miał dostęp do swojego harmonogramu spotkań poprzez profil na stronie giełdy.
Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.
Koszty
Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny.
Zarejestruj się już dziś!
Więcej informacji nt. spotkań udziela Magdalena Zwolińska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Źródło: PARP