Izba Przemysłowo-Handlowa Południowej Wielkopolski

biuro@iphpw.pl

(62) 735 67 49

Jubileusz 30-lecia IPHPW

18 marca 2022 r. odbyła się uroczystość jubileuszu 30-lecia powołania i działalności samorządu gospodarczego w Ostrowie Wielkopolskim

czytaj więcej

IPHPW uhonorowana Odznaką

Ostrowska Izba odznaczona przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego Odznaką honorową "Za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego"

czytaj więcej

Baza Usług Rozwojowych

Baza Usług Rozwojowych to bezpłatne narzędzie, które pozwala wybrać sprawdzone szkolenia, kursy i studia podyplomowe

czytaj więcej

Biuro Współpracy z Zagranicą KIG zaprasza na misje gospodarcze

Biuro Współpracy z Zagranicą KIG wraca do  organizacji misji gospodarczych w tradycyjnym wymiarze. Wciąż jednak oferuje narzędzie do nawiązywania kontaktów biznesowych przez Internet – misje gospodarcze online i webinary.

Doświadczenie KIG i zaufanie kręgów biznesowych z Polski i całego świata pozwala obecnie kontynuować zadania jakich z sukcesami podejmuje się od lat organizując przez ten czas setki spotkań B2B, misji gospodarczych, targów branżowych i seminariów biznesowych.

Przez lata Biuro Współpracy z Zagranicą KIG zbudowało wiele pozytywnych relacji, o czym świadczy chociażby podpisanych ponad 200 umów międzynarodowych o współpracy z instytucjami otoczenia biznesu. Stanowi to gwarancję dobrania odpowiednich partnerów biznesowych.

W pierwszej kolejności realizowane będą misje na następujące rynki: Chiny, Irak, Malezja, Indie, Egipt, Sudan, Słowenia, Austria, Kazachstan, Arabia Saudyjska, Norwegia, Wietnam.

Zapraszamy do zapoznania się z załączoną  ofertą i kontakt.

Plan działań BWzZ na II półrocze 2021

 

Źródło: KIG